'

İletişim Bilgileri

Kağıthane Barbaros Cad. Şebnem Sokak No:10/A Seyrantepe - İSTANBUL

Ofis:0850 650 00 00

Fabrika:0212 283 16 51

Faks:0212 270 42 69

E-Mail:ekmas@ekmas.com.tr

Kurumsal

Hakkımızda

Ekmek ve unlu mamul üretiminde kullanılan birçok ekipmanın imalatını gerçekleştiren ve ürün yelpazesinde bulunduran firmamız 1978 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

 

Kurulduğumuz ilk günden itibaren “ekmek israfını yalnız kalite önler” sloganıyla hareket etmekte ve bu hedef doğrultusunda unlu mamul üreticilerinin kalitelerini artıran ekipmanların, evrensel kalite ve standartlarda üretimini gerçekleştirmekteyiz.

 

Firmamız sektörün ihtiyaçlarını belirleyerek hem mevcut sistemleri geliştirmeyi hem de yenilik tutkusu ile ürünler imal ederek müşterilerimize değer ve fayda kazandırmayı, beklentilerine kalite ve istikrar ile karşılık vermeyi amaçlamıştır.

 

Müşterilerimize hızlı yanıt vermeyi, zamanında iş teslimini ve ekonomik maliyetler sunmayı kendimize görev ediniyoruz. Profesyonel ve dinamik kadromuzla hep daha iyiyi sunmaya çalışmanın, tecrübe, güven ve müşteri memnuniyetinin bize sağlamış olduğu faydalarla da sektörümüzü hep daha ileriye taşımanın haklı gururunu yaşıyoruz.

 

Taahhütlerimizi destekleyen, üstün ürün imalatı ve müşteri odaklı kültürümüzle daima ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da çözüm amaçlı müşterilerimizin yanında olmak başlıca vazifemizdir.

 

Bilgi birikimlerimiz ve deneyimlerimizle birlikte dünyanın birçok ülkesine yapmış olduğumuz ihracatları her geçen gün artırmakta ve yurtdışındaki pazar payımızı da büyütmekteyiz.

 

Ekmek ve unlu mamul üreticilerinin hizmetine sunduğumuz, teknoloji ve insan gücünün bir arada olduğu ürünlerimiz ve projelerimizle üretim maliyetlerini düşürerek daha fazla kazanç sağlamalarını ve mükemmelliği yakalamalarını dileriz.

Fotoğrafların izinsiz kullanımı, çoğaltılması veya yayınlaması telif hakları yasası gereği yasaktır. Copyrights 2021 © EK-MAŞ. Tüm hakları saklıdır.