'

İletişim Bilgileri

Kağıthane Barbaros Cad. Şebnem Sokak No:10/A Seyrantepe - İSTANBUL

Ofis:0850 650 00 00

Fabrika:0212 283 16 51

Faks:0212 270 42 69

E-Mail:ekmas@ekmas.com.tr

Haberler

Hamur Çevirme (Patik) Tanıtım Filmi

Tanıtım filmini izlemek için tıklayınız.

Geniş bir ürün yelpazesi olan firmamız yaptığı yeniliklerle ve geliştirdiği sistemlerle, sektöründe ilklerin temsilcisidir. Bu ilklerin sonuncularından en önemlisi ise patenti firmamıza ait olan patik pasasıdır. Patik pasası sayesinde matador, borulu ve tünel fırınlarda çok sayıda hamur, el değmeden aynı anda ve bir çevirme hareketi ile alt üst edilmektedir.  Otomatik yüklemeli fırınlarda, yükleme bandında hamur çevirme işlemi yapılabildiği gibi matador fırınlarda da palet üzerine hamur çevirme işlemi yapılmaktadır. Hamurun alt üst çevrilmesiyle endüstriyel fırınlarda da karafırın ekmeği lezzetinde ekmekler üretilebilmektedir. Hamuru alt üst edilerek pişen ekmeğin gözenekleri ideal, tadı daha lezzetli ve görünümü daha parlak olmaktadır.

Patik pasaları fırın ustasının işini kolaylaştırıp, fırının vazgeçilmez ekipmanı olurken, üretim kapasitesinin artırılmasını, maliyetlerin düşürülmesini ve hijyenik üretim yapılmasını desteklemektedir.  En önemli gıda maddelerinden biri olan ekmeğin üretimini kolaylaştırmak, kalitesini artırmak ve bu sebeple israfını azaltmak patik pasaları ile mümkün olabilmektedir. Kullanımı çok basit ve pratik olan patik pasasını kullanan işletmeler,  üretimlerini kolaylaştırıp, ayrıcalıklı ekmekler üretmenin keyfini yaşayacaklar.

Tüm unlu mamul üreticilerinin, üretimlerini kolaylaştıracak ve kalitelerini artıracak ürünlerimiz ile buluşmalarını dileriz.

Ürünlerimizi aşağıdaki linklerden inceleyebilirsiniz.
· Otomatik Yüklemeli Fırınlar İçin Patik Pasası ve Arabası

Fotoğrafların izinsiz kullanımı, çoğaltılması veya yayınlaması telif hakları yasası gereği yasaktır. Copyrights 2021 © EK-MAŞ. Tüm hakları saklıdır.